Mağaza ve Showroom Temizliği

Mağaza ve Showroom Temizliği

Giyim, ayakkabı, aksesuar ya da mobilya satışı yapan geniş mağazalarda müşterilere iyi bir hizmet verebilmek için mağaza temizliği oldukça önemlidir.  Gün içinde çok sayıda kişinin girip çıktığı mağazalardaki zemin, raf ve stantlar kolayca tozlanmaktadır. Alanında deneyimli personeller ile verdiğimiz mağaza temizliği hizmeti ile siz de daha temiz bir ortama kavuşabilirsiniz. Hem sizin ve çalışan personellerin konforu hem de gelen müşterilerin memnuniyetini kazanmak için temizliğin en iyi şekilde yapılması gereklidir. 

                Tecrübeli temizlik elemanları ile kısa sürede en geniş mekanlar bile kolayca temizlenmektedir. İş yerinizin camları, merdivenleri, kapı, raflar, dolap ve aynaları olmak üzere her yeri en detaylı şekilde temizlenmektedir. Yüksekteki ulaşılması zor olan dış cephe camlarındaki toz ve yağmur izlerinin yanı sıra çöp ve atıklar tamamen toplanarak size hijyenik bir ortam sunulur. Mağaza temizliği yapılırken süpürülmesi gereken alanlar süpürülür. WC ve banyo alanlarında kimyasal olmayan en uygun deterjanlar kullanılarak sağlığınıza önem verilir. Masa veya ahşap raflar ve dolaplar ahşap temizleyici ile temizlenir. Masa, ayna, aksesuar veya bilgisayarlarınız uygun şekilde silinerek toz ve mikroplardan arındırılır.

                En iyi hizmeti vermeyi amaçlayan temizlik personellerimiz geniş makine parkuru ve çeşitli temizlik malzemeleri ile çalışır. Yüksek ısıda çalışan makineler ile yapılan temizlik sayesinde iş yeriniz daha hijyenik olur. Gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz ve gelen müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz bir ortama sahip olmak için mağaza temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz bu hizmet için bir gün öncesinden randevu almanız yeterlidir. Mağazanızın genişliğine ve temizlenecek yere göre yeterli temizlik personeli gönderilerek işin çok kısa sürede tamamlanması sağlanır.  İş güvenli eğitimi alan personellerimiz en kaliteli ekipmanlar ile sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X