Görüş ve Düşünceler

Değerli müşterilerimizin değerlendirmeleri

Güzel görüşleriniz için Çok Teşekkür Ederiz

Tadilat sonrası temizlik için anlaştım. oldukça titiz ve hassas davranan bir ekip, kesinlikle tavsiye ederim. İlk önce gelip evi gördüler hangi malzemeyi getireceklerini kararlaştırdılar. İşlerini oldukça ciddiye alan Sarıkaya Kurumsal Temizlik ekibine teşekkür ederim...
girlavatar

Melda Tuncay

İnşaat Sonrası Temizlik
İş yeri temizliği için daha önce bir çok firmayla çalıştık ama gerçekten işinde iyi ve çok özverili davranan tek firmayla çok zor karşılaşabildik. Her gelen firma sonucunda mutlaka eksikler bulabiliyordum fakat Sarıkaya Kurumsal Temizlik bana bu durumu hiç yaşatmadı.
girlavatar

Tuğçe Karaali

Ofis Temizliği
İnşaat sonrası temizlik konusunda güvenebileceğiniz bir firmadır. Daha önce başka firmalar ile çalıştım hiçbiri aynı hizmeti sunamadı ve bu yüzden sizlere tavsiye edebileceğim tek firma Sarıkaya Kurumsal Temizlik. İşlerinde başarılar dilerim .
maleavatar

Samet Gökalp

İnşaat Sonrası Temizlik
Daha önce evimi bir firmaya temizletmiştim camlarda hep iz bıraktılar bayram temizliği için de bu firmadan hizmet aldım diğer firmaya göre gayet güzel iş yaptılar ve camlarım tertemiz oldu. Ayrıca kapı kolları ve çeşmelerimi parlattıkları için teşekkür ederim.
maleavatar

Fikret Güloğlu

Ev Temizliği
Gerçekten işlerini hakkıyla yapan bir firma. Telefondaki hanımefendi de oldukça her konuda yardımcı oldu, bizlerin sorularını sonuna kadar yanıtladı. Ankara'nin en iyi temizlik firmasının burası olduğunu düşünüyorum. Umarım daha fazla çalışmak nasip olur. Evin her yeri , her köşesi pırıl pırıl oldu.
maleavatar

Yakup Iğdır

Ofis Temizliği
Temizlik ve kaliteli hizmet konusunda bulabileceğiniz tek firma. Performans değerlendirme sistemiyle ve modern titiz yaklaşımlarıyla memnuniyet ön planda.
girlavatar

Elif Selin

Dış Cephe Cam Temizliği

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X